5

Had god maar een moeder…

Posted by marbel on Saturday 27/3/2010 in Nieuws |

Gisteravond keken we met het hele gezin Buffy the Vampire Slayer. Een aflevering waarin iemand behekste halloween kostuums verkocht waardoor mensen die zich daarmee verkleed hadden echt in dat personage veranderden. Buffy werd een hulpeloze jonkvrouwe, Willow een geest en Xander een goedgetrainde soldaat.

Op weg naar boven verzuchtte Falco later dat hij ook wel zoiets wilde meemaken, en dat hij dan wel verkleed wilde zijn als een god. Waarop Matthijs terugkwam met: En ik als de moeder van god! “God, ruim meteen je wereld op!”.

 

Tags: , ,

5 Comments

  • Niek says:

    ROTFLOL! Tijdloos!
    En wat ontzettend knus om met het hele gezin naar Buffy te kijken. Dat is vast iets waar iedereen later met plezier aan terug zal denken.

  • marbel says:

    Xena staat ook nog op het lijstje 🙂

  • Niek says:

    Wat ben je toch een geweldige moeder! :-d

  • Caroline (@CBerkhof) says:

    Over kinderen en geloven gesproken, hoe vind je deze:
    RT @Maar_Ja Geen misverstand: de uitspraak is van mijn zoon. “Sommige mensen geloven dat er een tovenaar was die mensen ging toveren. Ik geloof in apen”

  • marbel says:

    Grin, ja, dat is ook een mooie. Mijn oudste had het een paar jaar geleden over dat hij wel wist ‘hoe de vissen dinosauriers maakten’ . Zelfde theoretische kennis blijkbaar 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2004-2023 marbelous All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.