3

Ben

Posted by marbel on Friday 26/6/2009 in Nieuws, Persoonlijk, the unbearable lightness of being |

Mijn meeste jeugdherinneringen zijn een soort videoclips, plaatjes die ik onthou omdat ze een tijd of gevoel symboliseren denk ik.

Bij het gevoel van een onbegrepen gepeste puber te zijn hoort een plaatje van mezelf, uithuilend bij onze cocker spaniel – de enige die me altijd trouw was. En dit liedje:

Hoewel ik op alle schoolfeesten heerlijk gedanst heb op heel veel van zijn nummers (en dat ook in de toekomst hoop te doen) is ‘Ben’ altijd een van mijn lievelingsliedjes gebleven.

 

3 Comments

  • Bart says:

    Ben was zijn pet, begrijp ik nu, een ratje.
    Dat maakt het alleen nog maar erger 🙂

    En ook hier raakt hij me met zijn stem. Dammit.

  • marbel says:

    Ja, dat ratje waar iedereen wat vies tegenaan keek zorgde dat het zo paste bij mijn puberale gevoelens van anders zijn dan de rest en niet geapprecieerd worden voor mezelf. Bakken met tranen heb ik op dit nummer geplengd.

  • Niek says:

    Oei, dit is wel heel erg kippenvel!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2004-2023 marbelous All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.